Która szczotka?

HELENA

Najpopularniejsza, klasyczna, szczotka do codziennego szczotkowania włosów, odpowiednia dla większości rodzajów włosów, szczególnie do włosów gęstych i mocnych, zarówno krótkich jak i długich.


MARIA

Wygodna szczotka dla włosów różnej długości, rzadkich i średnio gęstych, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Szczotka do włosów MARIA

NATALIA

Dostosowane do kształtu głowy wygięcie oprawki (podobne jak u Leny) i odpowiednie nawleczenie sprawia, że jest to wygodna, dobra dla wszystkich rodzajów włosów szczotka.

Szczotka do włosów NATALIA

AMADEUSZ

Szczotka przeznaczona dla włosów krótkich i gęstych, także męskich.

Szczotka do włosów AMADEUSZ

EWA

Niewielka, wygodna w użyciu szczotka do rzadkich i średnio gęstych włosów, polecana także dla panów, starszych dzieci i młodzieży.

Szczotka do włosów EWA

LENA

Szczotka przeznaczona przede wszystkim do masażu głowy niezależnie od rodzaju włosów, jej wygięcie dopasowane do kształtu głowy i specyficzne nawleczenie pozwala wykonywać masaż polegający na delikatnym opukiwaniu szczotką skóry głowy. Szczotkować nią można tylko włosy delikatne i bardzo rzadkie.

Szczotka do włosów LENA - jasna

GRZEBYK

Oryginalna szczotka mogąca zastąpić grzebień w każdej damskiej torebce, pomocna przy poprawianiu fryzury lub do rozczesywania krótkich włosów, z tego też powodu chętnie sięgają po nią mężczyźni.

Szczotka do włosów "Grzebyk"

DLA DZIECI

Włosy dzieci są delikatne i wymagają szczególnej dbałości, warto uczyć dzieci samodzielnego szczotkowania włosów i utrwalać w nich ten nawyk, szczotka dla dzieci wykonana jest z tych samych materiałów co szczotki dla dorosłych, jest tylko bardziej gęsta i dużo mniejsza, dostosowana do dziecięcej dłoni.

Szczotka dla dzieci - czarne włosie

DLA NIEMOWLĄT

Miękkie, białe włosie kozy najlepiej układa delikatne włosy niemowląt, jego czuły dotyk sprawia im przyjemność.

Szczotka dla niemowląt