A A A

Która szczotka?

HELENA
najpopularniejsza, klasyczna, szczotka do codziennego szczotkowania włosów, odpowiednia dla większości rodzajów włosów, szczególnie do włosów gęstych i mocnych, zarówno krótkich jak i długich.


MARIA
wygodna szczotka dla włosów różnej długości, rzadkich i średnio gęstych, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.


NATALIA
dostosowane do kształtu głowy wygięcie oprawki (podobne jak u Leny) i odpowiednie nawleczenie sprawia, że jest to wygodna, dobra dla wszystkich rodzajów włosów szczotka.


AMADEUSZ
szczotka przeznaczona dla włosów krótkich i gęstych, także męskich.


EWA
niewielka, wygodna w użyciu szczotka do rzadkich i średnio gęstych włosów,
polecana także dla panów, starszych dzieci i młodzieży.


LENA
szczotka przeznaczona przede wszystkim do masażu głowy niezależnie od rodzaju włosów, jej wygięcie dopasowane do kształtu głowy i specyficzne nawleczenie pozwala wykonywać masaż polegający na delikatnym opukiwaniu szczotką skóry głowy. Szczotkować nią można tylko włosy delikatne i bardzo rzadkie.


GRZEBYK
oryginalna szczotka mogąca zastąpić grzebień w każdej damskiej torebce, pomocna przy poprawianiu fryzury lub do rozczesywania krótkich włosów, z tego też powodu chętnie sięgają po nią mężczyźni.


DLA DZIECI
włosy dzieci są delikatne i wymagają szczególnej dbałości, warto uczyć dzieci samodzielnego szczotkowania włosów i utrwalać w nich ten nawyk, szczotka dla dzieci wykonana jest z tych samych materiałów co szczotki dla dorosłych, jest tylko bardziej gęsta i dużo mniejsza, dostosowana do dziecięcej dłoni.

DLA NIEMOWLĄT
miękkie, białe włosie kozy najlepiej układa delikatne włosy niemowląt, jego czuły dotyk sprawia im przyjemność.